درگاه پرداخت

درگاه پرداختReviewed by BestTarh on Apr 28Rating: 5.0درگاه پرداخت بست طرحبرای واریز وجه آنلاین به بست طرح میتوانید از این درگاه پرداخت استفاده نمایید.صرفا برای واریز وجه به بست طرح به صورت انلاین و از طریق درگاه داشتن رمز دوم الزامی میباشد

درگاه پرداخت بست طرح

درگاه پرداخت چیست ؟

دریافت و پرداخت وجه، مهم‌ترین فرایند مالی بین خریدار و فروشنده، در کسب‌وکارهای آنلاین است ، این فرایند باید در یک بستر امن، راحت و قابل‌پیگیری انجام شود. مدیر یک سایت تجاری برای این منظور چندین راه پیش روی خود دارد که دو راه شناخته متداول‌تر آن این است که یا با درگاه پرداخت الکترونیک یک بانک قرارداد مستقیم ببندد یا از یک شرکت واسط خدمات درگاه پرداخت استفاده کند.

از طریق درگاه های پرداخت شما میتوانید با استفاده از رمز دوم و دیگر اطلاعات کارتتون خریدی رو انجام بدید .

قرارداد مستقیم با بانک:

در این روش مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین با بانک یک قرارداد بسته و بانک به آن‌ها امکان اتصال سیستم پرداخت الکترونیک را به‌حساب بانکی آن‌ها فراهم می‌کند. مشتریان در هنگام خرید باکارت بانکی عضو شتاب یا شبکه‌های تعریف‌شده و همچنین رمز اینترنتی خود مبلغ خرید را به‌حساب فروشنده واریز می‌کنند. بانک هم این مبلغ را مستقیماً به‌حساب فروشگاه یا صاحب حساب تعریف‌شده واریز می‌کند. این‌که بانک برای این فرایند کارمزد دریافت کند یا خیر بسته به نوع قرارداد دارد و بانک متفاوت است، اما معمولاً اکثر آن‌ها کارمزد خاصی دریافت نمی‌کنند.

قرارداد مستقیم با بانک برای فروشگاه‌های بزرگ و کسب‌وکارهای کاملاً ثبات یافته که روزانه تراکنش مالی نسبتاً بالایی دارند مناسب است، بانک‌ها معمولاً به‌ندرت به شخصیت‌های حقیقی درگاه مستقیم ارائه می‌دهند و مشتری را ملزم به رعایت کلیه مراحل اداری خود می‌کنند. در قرارداد مستقیم با بانک انتقال وجه فقط در شبکه همان بانک پرداخت‌شده و بانک مبلغ پرداختی مشتری را به‌حساب فروشنده در همان بانک انتقال می‌دهد.

 

درگاه پرداخت بست طرح

با سلام و عرض ادب

برای واریز وجه آنلاین به بست طرح میتوانید از این درگاه پرداخت استفاده نمایید.صرفا برای واریز وجه به بست طرح به صورت انلاین و از طریق درگاه داشتن رمز دوم الزامی میباشد

برای واریز وجه به بست طرح میتوانید از درگاه زیر استفاده نمایید

 

پرداخت آنلاین

محتوای نمایشی واقع در پایین نوشته صفحات داخلی

نظرات و دیدگاه ها

کارکنان بست طرح

  • مدیریت سرورها و پشتیبان فنی : مهرداد محمدی

error: Content is protected !!